SİBER EVİNİZE GİDEN YOL

Siber alemde bir "eviniz" olsun ister misiniz?
Peki dakikalar içinde websitenizi kurmak ister misiniz?
Sadece birkaç tık ötede!

O KADAR BASİT & KOLAY!

Eşsiz bir domain adı edinin...
websitenizi kurun...
e-posta adreslerini oluşturun...sadece birkaç tık!
Siber alemde eğlence& heyecanın tadını çıkarın!

YENİ ECD WEBSİTE BUILDER

Web tasarım deneyimine gerek yok!
Önceki IT eğitimine elveda!
Yeni 'ECD Website Builder' ürünümüz websitenizi dakikalar içinde kurmanıza yardımcı olacak!
- Kategori & Temaları seç.
- Yazıları ekle
- Hadi online ol
Artık siber evin hazır!

BUNLARI & DAHA FAZLASINI Mega'DE YAŞA!

Mega...Bir Üründen Daha Fazlası!

Latest News

Tropical Singapore Adventure 2014

2014 marked another successful year for Mega. We added significant value to our product; continued our expansion in Europe and elsewhere; and we achieved record sales! Many customers/leaders attained significant milestones in their careers. These include scaling up Top Leader, Mega Leader and Mega Star positions. Best of all, two Mega Stars won their place in the prestigious Mega Million $ Club!

The year culminated in the Annual Award Presentation and Dinner at the Grand Copthorne Waterfront Hotel, Singapore, where the 100 winners of the Top Senior Elite and Top Elite Distributors Competition relaxed and enjoyed for 5D4N and participated in the tour to the Universal Studios and Sentosa Island, the Dragon Boat Race, shopping sprees and a Korean BBQ dinner.

A Crystal Glass Plaque and a Certificate were presented to each of the winners by Bon (CEO), Dr. Hedi (Mega International Ambassador), Mesut Opengin (Million $ Club Member), Enes Olgun (Million $ Club Member), Fatih Yazici (Mega Star) and Selim Doruk (Mega Star).

43 new Top Leaders each received a Horse Pewter Plaque cum Certificate. Certificates for attaining Leader position were presented to achievers. Bon, Mahmut Inan (Mega Star), Selman Olgun (Mega Star), Hasan Acer (Mega Star), Enes, Mesut and Dr. Hedi took turn to present the awards and certificates to the Top Leaders and Leaders.

Michael Cheng, Mega Chairman, presented 14 new Mega Leaders with a 4-Gentlemen Pewter Plaque cum Certificate each.

Eight top leaders achieved Mega Star status. This is the highest position of the ranking hierarchy in Mega Holding. Michael Cheng, Mega Chairman, personally awarded each of the eight Mega Stars an IGI-certified one-carat Round Brilliant Diamond as a reward and recognition for their outstanding achievement, excellent leadership qualities and loyalty. The eight are: Hasan Acer, Fatih Yazici, Selim Doruk, Mahmut Inan, Mehmet Selman Olgun, Enes Olgun, Fehim Aksac and Hamit Dogan.

Lastly but not least, two outstanding Mega Stars, namely Mesut Opengin and Enes Olgun, qualified as Members of the Mega Million $ Club. They received their covetous Mega Million $ Club Award, an Eagle Pewter Plaque and Membership Certificate, from Michael Cheng, Mega Chairman. ‘Like an eagle, soaring high in the sky! A leader with high foresight and sharp, clear vision!’

Congratulations to all winners and award recipients!

Join the race for the South African Safari Adventure 2015 Competition! Make a date for Johannesburg, South Africa from January 25 – 29, 2016!

Internet

İnternet her geçen gün hayatımızın, işimizin, iletişim araçlarının, ekonomi ve kültürümüzün önemli ve gerekli bir parçası haline gelmeye başlamıştır. İnternetin gelişimi olağanüstü bir durumdur. İnternetin en önde gelen hizmetlerinden ikisi (E-posta& Web) her gün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin 2002 yılında 500 milyon kullanıcısı varken, bu yıl bu hizmetlerden yararlanan kişi sayısı yaklaşık olarak 1,5 milyardır. (2008 ortası). Şirketler, devletler, kuruluşlar, bilim ve akademi enstitüleri, dünyanın her yerindeki insanlar interneti kullanmaya başlamıştır. İnternet herkes için hayatı her yerde basitleştirip yeni girişim alanlarının (e-ticaret) oluşmasına neden olarak ve aynı zamanda ürün ve hizmetlerin sunumunda kolaylıklar sunarak iş hayatının değişmesini sağlamıştır. İnternet, yazının icadının insanlığı etkilediği kadar derin bir şekilde etkileyecektir. Şimdi ya bu gelişen sürece katılın ya da vasat bir şekilde hayatın gerisinde kalmaya hazır olun!

Web birçok internet hizmetlerinden sadece biridir. Web, sizlere fotoğrafların, grafiklerin ve her türlü bilginin barındırılması, erişilmesi, yayınlanması ve başkalarının bunları görmesini ve bulmasını sağlayan html dosyaları halindeki bilgi alanıdır. Bugün yaklaşık olarak internette 156 milyon web sitesi vardır. Mega herkesin kolayca ve çok ucuz fiyatlarda web sitesine sahip olmasını sağlar. Kendi web sitenizi uğraşsız ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sonra internet hizmetlerini iletişim, network ve reklâm için kullanabilirsiniz. Yakın gelecekte web sitesi tasarlayamayan kişi işsiz kalabilir.

 

''Midas dokunuşunu duydunuz mu? Birisinin Midas dokunuşuna sahip olduğu söylendiğinde, bu kişinin hangi işle uğraşırsa uğraşsın işini kazanıma dönüştürdüğü anlamına gelir… Bizler de Mega’le irtibata geçen herkesin aynı yeteneğe sahip olmasına yardımcı oluruz. "

Michael Cheng, Mega Yönetim Kurulu Başkanı
About Us

Mega İş Fırsatı

Mega distribütörleri ürünlerini part time ya da full time çalışarak yapılan ev eksenli, kişisel satış metodu yoluyla tanıtmaktadırlar.

Website Kurucu

Mega kendi web sitenizi zorluk çekmeden istediğiniz şekilde oluşturmanıza ve dizayn etmenize yardımcı olur.

Follow Us

Instagram

Domain Search

Domain Adı

Follow Us