Harici Danışmanlar

Kevin Thompson, Harici Müşavir

Kevin Thompson doğrudan satış sektöründe ülkenin en çok aranılan MLM avukatlarından biridir. Doğrudan satış en etkili kişilerden biri olarak isim yapmış olan Kevin Thompson engin bir deneyim sahibidir ve girişimcilerin işlerini güvenli hukuki temeller üzerinde başlamalarına yardımcı olur. DSA destekçi üyesi olarak, Kevin Thompson, daha iyi bir geleceğe ulaşmaya yardımcı olmak amacıyla sektörde aktif olarak yer almaktadır.

Thompson Burton PLLC'nin kurucu ortaklarından biri olarak, Kevin firmanın avukat sayısının 2 yıl gibi kısa bir sürede ikiden onbeşe çıkmasına yardımcı oldu. Liderlik gelişimi ve şirket kültürüne odaklanarak, Thompson Burton şirketi Multilevel Marketing Akademisi tarafından 2014 yılında "Yılın Destek Şirketi" seçildi.

Kevin ağ pazalama sektöründe bir liderdir ve sektöre üretken katkıda bulunmaktadır. Kevin sık sık sektörle ilgili yasal nüansları açıklamak için medya ve yatırım danışmanları ile buluşuyor, CNBC, Barclay Capital, Wall Street Journal ve Bloomberg, güncel olanlardan birkaçı. Paris, Amsterdam ve Dubai'deki yerler de dahil olmak üzere dünya çapında çok sayıda konferansta konuşmacı olarak görev yapmıştır.

Avukatlık öncesinde, Kevin 2002 yılında atletizmde all-American honors ödülünü kazanmıştır. Bir dekatlon koşucusu olarak, sebat, azim ve disiplin kelimelerinin gerçek anlamını öğrendi. Kevin Thompson evli ve dört çocuk babasıdır (hepsi 8 yaşın altındaki!)

Yasal Uyarı: Harici danışman olarak, Kevin Thompson müvekkillerini herhangi onaylama bir konumda değildir. Yasallık bir avukatın kontrolü dışındaki faktörlere bağlıdır.

Follow Us