SİBER EVİNİZE GİDEN YOL

Siber alemde bir "eviniz" olsun ister misiniz?
Peki dakikalar içinde websitenizi kurmak ister misiniz?
Sadece birkaç tık ötede!

O KADAR BASİT & KOLAY!

Eşsiz bir domain adı edinin...
websitenizi oluşturun...
e-posta adreslerini oluşturun...sadece birkaç tık!
Siber alemdeki eğlence& heyecanın tadını çıkarın!

YENİ ECD WEBSİTE BUILDER

Web tasarım deneyimine gerek yok!
Önceki IT eğitimine elveda!
Yeni 'ECD Website Builder' ürünümüz websitenizi dakikalar içinde oluştrumanıza yardımcı olacak!
- Kategori & Temaları seç.
- Yazıları ekle
- Hadi online ol
Artık siber evin hazır!

BUNLARI & DAHA FAZLASINI MEGA'DA YAŞA!

MEGA...Bir Üründen Daha Fazlası!

Latest News

Internet

İnternet her geçen gün hayatımızın, işimizin, iletişim araçlarının, ekonomi ve kültürümüzün önemli ve gerekli bir parçası haline gelmeye başlamıştır. İnternetin gelişimi olağanüstü bir durumdur. İnternetin en önde gelen hizmetlerinden ikisi (E-posta& Web) her gün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin Kasım 2011'de 2.3 milyar kullanıcısı varken, 2012 yıl sonu itibariyle bu hizmetlerden yararlanan kişi sayısı yaklaşık olarak 2.4 milyardır. Şirketler, devletler, kuruluşlar, bilim ve akademi enstitüleri, dünyanın her yerindeki insanlar interneti kullanmaya başlamıştır. İnternet herkes için hayatı her yerde basitleştirip yeni girişim alanlarının (e-ticaret) oluşmasına neden olarak ve aynı zamanda ürün ve hizmetlerin sunumunda kolaylıklar sunarak iş hayatının değişmesini sağlamıştır. İnternet, yazının icadının insanlığı etkilediği kadar derin bir şekilde etkileyecektir. Şimdi ya bu gelişen sürece katılın ya da vasat bir şekilde hayatın gerisinde kalmaya hazır olun!

Web birçok internet hizmetlerinden sadece biridir. Web, sizlere fotoğrafların, grafiklerin ve her türlü bilginin barındırılması, erişilmesi, yayınlanması ve başkalarının bunları görmesini ve bulmasını sağlayan HTML dosyaları halindeki bilgi alanıdır. Bugün internette yaklaşık olarak 156 milyon web sitesi vardır. Mega herkesin kolayca ve çok ucuz fiyatlarla web sitesine sahip olmasını sağlar. Kendi web sitenizi uğraşsız ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sonra internet hizmetlerini iletişim, network ve reklam için kullanabilirsiniz. Yakın gelecekte web sitesi tasarlayamayan kişi işsiz kalabilir.
''Midas dokunuşunu duydunuz mu? Birisinin Midas dokunuşuna sahip olduğu söylendiğinde, bu kişinin hangi işle uğraşırsa uğraşsın işini kazanıma dönüştürdüğü anlamına gelir… Bizler de Mega'yla irtibata geçen herkesin aynı yeteneğe sahip olmasına yardımcı oluruz. "

Michael Cheng, Mega Yönetim Kurulu Başkanı

About Us

Mega İş Fırsatı

Mega distribütörleri ürünlerini part time ya da full time çalışarak yapılan ev eksenli, kişisel satış metodu yoluyla tanıtmaktadırlar.

ECD Website Builder

Mega kendi web sitenizi zorluk çekmeden istediğiniz şekilde oluşturmanıza ve tasarlamanıza yardımcı olur.

Follow Us

Instagram

Follow Us